Dans.se

Dans.se > Start > Competition > Bookings
HandledningSelect languageLog inLog in
Start  >  Competition  >  Bookings

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2024-02-27

Row 1 - 50 av 10025
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2024-02-27

StartGameClass Team Competes for APP Game Reg Status
240302 Swedish Open, Göteborg
Standard Par E-klass Barn Granska lag Charlie Nässén & Maria Hancka IMPE 1 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Valiant Vinterdag & Monica Ahlgren CSDK Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Karl Klintefors & Maria Arndtsson MAGIC 1 Anmäld
Standard Par E-klass Adult Granska lag Topi Heikkinen & Ann-Christine Turunen MAGIC Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Gry Alvehed & Sigrid Rönmark VBO Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Kaan Arslan & Sofya Frolova MAGIC 1 Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Lana Rimac & Ronja Holmén DSF Preliminär
Standard Par D-klass Barn Granska lag Anton Boyar & Kvitoslava Kotiahina MAGIC Efteranmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Lovisa Torell & Tyra Larsson VBO 2 Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Jack Puranen & Olivia Syposz ABLC 1 Anmäld
Standard Par D-klass Youth Granska lag Hugo Björnberg & Isa Wictorin MÄLAR 3 Efteranmäld
Standard Par D-klass Adult Granska lag Huu Thien Nguyen & Tyra Nitenberg GED 1 Anmäld
Standard Par D-klass Adult Granska lag Filip Saltvik & Sofie Svennungsson GED Anmäld
Standard Par C-klass Barn Granska lag Hailey Larssen & Savannah Magnusson DSF Anmäld
Standard Par C-klass Junior Granska lag Yurii Boyar & Alexandra Triakina MAGIC 1 Anmäld
Standard Par C-klass Youth Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE 2 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Nicole Naragaeva & Sallie Lundmark BIRKA Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jörgen Fält & Yvonne Ihlbom MölDK 3 Anmäld
Standard Par B-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 Anmäld
Standard Par B-klass Barn Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC 2 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Mark Riznychenko & Angelina Vins ABLC / MAGIC 2 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Jonatan Stenmark & Ingrid Uhlén ADK Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Andrii Kostenko & Kateryna Skovpen ÖDK Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC 2 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Alexej Cherkaschenko & Natalia Gres MAGIC Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Joar Clasen & Vlada Vorobets MAGIC / ADK Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag William de Forest & Selma Bild SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag William Liljeberg & Natalia Blonski SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Axel Jehrlander & Filippa Strand ADK Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Adam Mamrák & Emilia Usselmann GED Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Perry Ohlsson & Linda Skoglund MölDK / MAGIC Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Attila Kovacs & Johanna Westin MAGIC Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Charlie Nässén IMPE Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Lillie Secerovic Fischer GED Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Nicole Hatamifar MAGIC Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Olivia Syposz ABLC Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Freya Hansdottir Eklund IMPE Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Liv Le Hir CSDK Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Monica Ahlgren CSDK 1 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Valiant Vinterdag CSDK Anmäld
Standard Solo E-klass Junior Granska lag Moa Gullmar GED 1 Anmäld
Standard Solo E-klass Junior Granska lag Alma Berntsen GED Anmäld
Standard Solo E-klass Junior Granska lag Emilie Berntsen GED Anmäld
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2024-02-27 E-post info@cogwork.se